APK-afkeur van ABS-sensor
De ABS-sensor komt in verschillende uitvoeringen. De sensor geeft en leest signalen om het ABS-systeem van uw auto in- of uit te schakelen. Bij ons shopt u altijd veilig. Wij zijn aangesloten bij het veilige "Webshop Keurmerk" en hebben al meer dan 14 duizend positieve reviews. Op onder andere YouTube hebben wij diverse video's staan welke u helpen bij het monteren van het door u bestelde onderdeel. Koplampen worden steeds meer met led gemaakt.
Vieze ABS-sensoren op uw ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTDM 16V
De electronica in de huidige auto geeft veel storingen. De sensoren zijn elektrisch en ook gemonteerd bij de wielen. Via uw kenteken voorzien wij u van het het passende onderdeel. Het veiligheidssysteem staat in verbinding met een computer. Deze computer krijgt gegevens over de wielsnelheid. De wielsnelheid wordt gelezen door de ABS-sensor.
Zelf demonteren van een ABS-sensor
De sensoren kunnen ook vies zijn. Hierdoor kan het ABS-systeem niet goed werken aangezien het signaal niet goed door kan komen wegens het vuil. De ABS-ring zit doorgaans op de aandrijfas, de remschijf of de wielnaaf. Zowel zender als ontvanger zijn nodig om een signaal op te kunnen vangen. Heeft u vragen over wat u moet bestellen voor uw ALFA ROMEO 147 (937_), neem dan contact met ons op via ons telefoonnummer 0341 267 637.