Vieze ABS-sensoren op uw AUDI A3 (8P1) 1.8 TFSI
Deze pomp zorgt ervoor dat de ABS in werking treedt en dat er pompend geremd wordt. De sensoren zijn elektrisch en ook gemonteerd bij de wielen. De EGR klep zorgt voor de juiste lucht toevoer in de motor. Wij doen niet moeilijk over het ruilen van producten, bij ons kunt u tot 100 dagen na bestellen retouren.
APK-afkeur van ABS-sensor
De magnetische ring is gemakkelijk te vinden door een metalen plaatje te gebruiken. Wij hebben onderdelen voor alle automerken waaronder: PONTIACTOYOTANISSAN. Uitlezen van de boord computer kan bijna alleen bij de autodealer. Het is fijn en voordelig om het onderdeel online te bestellen.
Zelf demonteren van een ABS-sensor
Tussen het remsysteem zit ook een ABS-pomp. Gietijzer komt steeds minder vaak voor als component. Het is van groot belang om de sensoren goed schoon en vrij van vuil te houden. Bij ons heeft u altijd het juiste advies voor uw AUDI A3 (8P1).